ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗ ΣΤΗ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (Ε.Κ.Π.Α.)

Με την έναρξη της εκπαιδευτική διαδικασίας στη Θεολογική Σχολή του ΕΚΠΑ, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, λαμβάνονται όλα τα απαραίτητα μέτρα για την ασφαλή και εύρυθμη διεξαγωγή της. Στο πλαίσιο αυτό εντάσσεται και η απεντόμωση που πραγματοποιήθηκε στις 18.10.2021 στους εξωτερικούς και εσωτερικούς χώρους της Σχολής μας με σκοπό την εξουδετέρωση οιασδήποτε απειλής για τη δημόσια υγεία των εντός αυτής παρευρισκόμενων. Θερμές ευχαριστίες εκφράζονται στην Επόπτρια κτηρίου Αν. Καθηγήτρια Κα Βασιλική Σταθοκώστα και στον Επιστάτη κ. Θωμά Λιάπη.