ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΙΕΡΟΥ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2023-24

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Πέμπτη 12 Οκτωβρίου 2023 και κάθε Πέμπτη, ώρα 7.30 – 9.45 π.μ., θα τελείται Θεία Λειτουργία στο Ιερό Παρεκκλήσιο του Αποστόλου Παύλου της Θεολογικής Σχολής ΕΚΠΑ.

ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ: Μετάβαση στο Κτήριο της Θεολογικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολη ΕΚΠΑ, Άνω Ιλίσια, 157 72, Αθήνα > 2ος όροφος > Μετά την έξοδο από τον ανελκυστήρα, συνεχίζουμε δεξιά μας προς τη θύρα της μεγάλης τζαμαρίας, ανεβαίνουμε λίγα σκαλοπάτια και φθάνουμε στον κεντρικό διάδρομο της Σχολής > Συνεχίζουμε ευθεία και στην 1η γωνία του κεντρικού διαδρόμου, στρίβουμε αριστερά > Στο τέλος του γωνιακού διαδρόμου, στον οποίο βρεθήκαμε, στα αριστερά μας, ευρίσκεται το Παρεκκλήσιο.