ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Η Θεολογική Σχολή του Ε.Κ.Π.Α. τιμώντας τη μνήμη του εκδημήσαντα συναδέλφου Καθηγητή π. Αδαμαντίου Αυγουστίδη αναστέλλει  την εκπαιδευτική και διοικητική λειτουργία της κατά την ώρα τέλεσης της Εξοδίου Ακολουθίας (Τετάρτη 1/6/2022 ώρα 12:00, Μητροπολιτικός Ναός Αθηνών) προκειμένου η θεολογική ακαδημαϊκή κοινότητα να παραστεί σε αυτή.

Οι διδάσκοντες οι οποίοι έχουν εξετάσεις ή μαθήματα εκείνη την ώρα δύνανται να τροποποιήσουν το πρόγραμμά τους κατά το δοκούν ενημερώνοντας σχετικά τους φοιτητές.

Από την Κοσμητεία