ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ "ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ (19ος - 20ος ΑΙΩΝΑΣ)"

ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ "ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ (19Ος - 20ΟΣ ΑΙΩΝΑΣ)"

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

του διεθνούς Συνεδρίου με θέμα: «Χριστιανική Μικρά Ασία (19ος-20ος αιώνας)», το οποίο πραγματοποιήθηκε με ιδιαίτερη επιτυχία 22-24 Νοεμβρίου 2022 υβριδικά, δια ζώσης και εξ αποστάσεως, με πρωτοβουλία της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), και με αφορμή τη συμπλήρωση 100 ετών από τη Μικρασιατική Καταστροφή (1922-2022).

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι, δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν την εκδήλωση είτε με φυσική παρουσία είτε εξ αποστάσεως, μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα με τις σχετικές οδηγίες.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), deantheol.uoa[at]gmail[dot]com.