ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΦΟΥΣ ΤΟΥ ΚΤΗΡΙΟΥ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Στη δημιουργία και τοποθέτηση ενός κατατοπιστικού διαγράμματος στην είσοδο της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α. προέβη η Κοσμητεία με σκοπό την διευκόλυνση της πρόσβασης των φοιτητών και των επισκεπτών της. Συγκεκριμένα, στην κεντρική είσοδο της Σχολής τοποθετήθηκε αναλυτικό διάγραμμα των χώρων διδασκαλίας, της Γραμματείας, της Βιβλιοθήκης, των εργαστηρίων και των γραφείων των καθηγητών και του λοιπού προσωπικού στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Επιπλέον, απέναντι από την έξοδο του ανελκυστήρα σε κάθε όροφο, τοποθετήθηκε αντίστοιχο διάγραμμα, το οποίο κατατοπίζει τον επισκέπτη για τους ανά όροφο λειτουργικούς χώρους.

- Φωτοθήκη