ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΡΙΤΗ 11 ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022 ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΠΤ. ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Την Τρίτη 11 και την Τετάρτη 12 Οκτωβρίου 2022 όσα προπτυχιακά και μεταπτυχιακά μαθήματα έχουν προγραμματιστεί να διεξαχθούν στην Αίθουσα Οπτικοακουστικής Διδασκαλίας της Θεολογικής Σχολής ΔΕΝ θα πραγματοποιηθούν λόγω των εργασιών του Διεθνούς Συνεδρίου «Ηχοτοπία της Αφρικής. Θεολογικές, Ανθρωπολογικές και Δικαιϊκές Προσεγγίσεις».

Τα μαθήματα στους υπόλοιπους χώρους διδασκαλίας της Θεολογικής Σχολής θα διεξαχθούν κανονικά.